Rezone

MAD HOUSE


Mad House to jedna z ostatnich okazji na zamieszkanie pod prestiżowym adresem na terenie warszawskiego Starego Mokotowa. Inwestycja przy Madalińskiego udostępni 11 wyjątkowych mieszkań o powierzchniach liczących od 35 do 125 m2. Modernistyczny projekt został zoptymalizowany pod kątem doświetlenia przestrzeni wewnątrz kwartału. Architektura budynku w subtelny sposób nawiąże do otaczającej zabudowy, a przede wszystkim do znajdującego się na przeciwległym narożniku zabytkowego Domu Wedla.


To idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, korzystając z uroków życia w centrum miasta, a jednocześnie potrafią docenić wyjątkowy klimat zabytkowej dzielnicy. Ulica Madalińskiego to ważny punkt na mapie Warszawy, miejsce z duszą i historią, wprost stworzone dla osób, które stawiają na unikatowość i poszukują inwestycji dopasowanej do ich stylu życia. Zaplecze budynku będzie wychodzić na zielony skwer, który jest częścią działki należącej do budynku. W sąsiedztwie inwestycji nie brakuje licznych lokali gastronomicznych, sklepów czy ośrodków kultury oraz terenów zielonych jak chociażby Park Morskie Oko.

PARAMETRY
INWESTYCJI


Całkowita liczba mieszkań: 11
Liczba kondygnacji naziemnych: 6
Liczba miejsc postojowych: 12
Liczba lokali usługowo-handlowych: 1
Wielkość mieszkań: 35 - 125 m2
Parking na poziomie: -1 oraz -2

Projekt: Pole Architekci

Rozpoczęcie budowy: 3 kwartał 2020 r.

STANDARD
APARTAMENTÓW


- drewniane panoramiczne okna,
- światłowody doprowadzone do mieszkań,
- ponadstandardowa wysokość lokali,
- unikalny wygląd powierzchni wspólnych,
- cichobieżna winda,
- wykończenie elewacji w szlachetnych materiałach,
- mechaniczna wentylacja,
- instalacja wideodomofonowa,
- winda samochodowa do poziomów -1 oraz -2

LOKALIZACJA


Stary Mokotów to obecnie jedna z najmodniejszych warszawskich dzielnic, pełna knajpek i ciekawej architektury - w tym modernistycznych, luksusowych kamienic oraz funkcjonalistycznych przedwojennych willi. Swoją nazwę bierze z francuskiego Mon Coteau, czyli Moje Wzgórze. Mokotów zajął I miejsce w Plebiscycie Czytelników Gazety Wyborczej wsród dzielnic, w których najbardziej chcielibyśmy zamieszkać. Na sukces Mokotowa składa się wiele czynników, ale przede wszystkim świetna infrastruktura i bliskość centrum. Jednocześnie jest to dzielnica bardzo zielona, na każdym kroku znajdują się parki i skwery, na jej terenie zlokalizowane są liczne osiedla willowe. Nie brakuje restauracji, pubów i kawiarni, a także miejsc do aktywnego wypoczynku, w tym tras rowerowych i spacerowych. W ostatnich latach na Mokotowie wybudowano wiele nowoczesnych obiektów handlowych (Plac Unii, Galeria Mokotów), a także największy w Warszawie ośrodek rekreacyjno - sportowy Warszawianka Wodny Park.


Park Morskie Oko - 100 metrów
MCK Nowy Teatr - 120 metrów
Przystanek tramwajowy - 120 metrów
Poczta - 120 metrów
Park Promenada - 300 metrów
Szpital - 300 metrów
Zewnętrzny parking strzeżony - 350 metrów
Hotel Regent - 600 metrów
Plac Unii - 800 metrów
Aleja Niepodległości - 800 metrów
Metro Racławicka - 1100 metrów
Metro Pole Mokotowskie - 1200 metrów
Park Wodny Warszawianka - 1200 metrów