RezoneTWORZYMY
Z WIZJĄ
BY DODAĆ
TRWAŁĄ
WARTOŚĆ


W naszych
inwestycjach
wielką wagę
przywiązujemy
do konsekwencji,
jakości oraz szacunku
dla otoczenia.

WSPÓLNIE TWORZYMY NOWĄ PRZESTRZEŃ.


Rezone to dynamicznie rozwijający się inwestor działający na rynku polskim. Koncentrujemy się na realizowaniu kameralnych projektów w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie.

W naszych inwestycjach wielką wagę przywiązujemy do konsekwencji, logiki i jakości. Stawiamy na Architekturę, która wyraża szacunek dla miejsca, lokalnej kultury, historii i warunków naturalnych. Każdy budynek powstaje z myślą o jego funkcjonalności, konkretnym miejscu i użytkownikach.

Cenimy sobie ciszę, poprzez nasze inwestycje nie usiłujemy zdominować otoczenia, stawiając na prostotę, trwałość i wysmakowanie. Podczas pracy nad projektem zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych Klientów i ich jakość życia.

"Architektura ma swój własny obszar istnienia. pozostaje w wyjątkowym cielesnym związku z życiem. w moim wyobrażeniu nie jest ona zasadniczo ani przesłaniem, ani znakiem, lecz oprawą i tłem dla przemijającego życia, wrażliwym naczyniem dla rytmów kroków po podłodze, dla skupienia przy pracy, dla ciszy snu" - Peter Zumthor, laureat nagrody P
ritzkera w 2009 roku.


WIERZYMY W ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIE.