RezoneTWORZYMY
Z WIZJĄ
BY DODAĆ
TRWAŁĄ
WARTOŚĆ


W naszych
inwestycjach
wielką wagę
przywiązujemy
do konsekwencji,
jakości oraz szacunku
dla otoczenia.

WSPÓLNIE TWORZYMY NOWĄ PRZESTRZEŃ.


Rezone to stabilny inwestor działający na rynku polskim. Koncentrujemy się na realizowaniu kameralnych projektów w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie.

W naszych inwestycjach wielką wagę przywiązujemy do konsekwencji, logiki i jakości. Stawiamy na Architekturę, która wyraża szacunek dla miejsca, lokalnej kultury, historii i warunków naturalnych. Każdy budynek powstaje z myślą o jego funkcjonalności, konkretnym miejscu i użytkownikach.

Cenimy sobie ciszę, poprzez nasze inwestycje nie usiłujemy zdominować otoczenia, stawiając na prostotę, trwałość i wysmakowanie. Podczas pracy nad projektem zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych Klientów i ich jakość życia.


"Architektura ma swój własny obszar istnienia. pozostaje w wyjątkowym cielesnym związku z życiem. W moim wyobrażeniu nie jest ona zasadniczo ani przesłaniem, ani znakiem, lecz oprawą i tłem dla przemijającego życia, wrażliwym naczyniem dla rytmów kroków po podłodze, dla skupienia przy pracy, dla ciszy snu" - Peter Zumthor, laureat nagrody P
ritzkera w 2009 roku.


WIERZYMY W ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIE.